Донецькі продовжують викуповувати кримські санаторії

«З приходом до влади Януковича настали часи вседозволеності та безкарності для донецьких кланів, що виникають у Криму, як гриби після дощу», - так прокоментував голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН інформацію видання «Центр» про рішення Вищого Господарського суду України, що залишив без змін рішення Севастопольського апеляційного господарського суду про зобов’язання регіонального відділення Фонда майна України продати частину Алупкінського санаторія «Сонячний» донецькій  фірмі СП «Март».

Як повідомив політик, спочатку приміщення корпусу №1 (1,1 тис.кв.м.), корпусу №8 (338кв.м.), корпусу №9 (1,7 тис.кв.м.) санаторію «Сонячний»,  що спеціалізується на лікуванні хворих на туберкульоз легень та нирок, були передані донецькій фірмі «Март» в оренду.

У лютому цього року ця донецька фірма вирішила «прихватизувати» такий манливий шматок південних кримських територій, та через суд зобов’язала санаторій оформити купівлю – продаж за копійки (354 тис. гривень). Тепер один із засновників СП «Март» Анатолій Мешковський рекламує себе через інтернет-ресурси як контактну особу, пропонуючи відпочинок у пансіонаті (вже для здорових людей) з чудовим краєвидом за 250 метрів від моря.

«Можливо головному лікарю санаторію Ігорю Ніколаєву, який дозволив здати в оренду частину санаторію, і не потрібні ці приміщення, але ж до їхнього складу входять рентген кабінет та фізіотерапії, що вкрай необхідні при лікуванні хворих на туберкульоз», - обурюється Олег ФОМУШКІН. Хворим доводиться їздити на рентген до міської лікарні Алупки, або до Ялти.

«Рівень морального розвитку країни визначається  ставленням влади до старих та хворих. Януковичевська влада не здатна на милосердя, тому пенсіонери в Україні голодують, а хворі вмирають. Незважаючи на те, що кількість хворих з невиліковними формами туберкульозу в країні збільшується, кількість закладів для лікування туберкульозу, чомусь, зменшується», - дивується Олег ФОМУШКІН.

Крим, Донецька область

Читайте також: