«Кримська влада відверто виявляє свою шовіністичну сутність по відношенню до україномовного населення Криму»,— такий висновок зробив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН з огляду на те, що цього року знов передбачено фінансування лише російськомовних засобів масової інформації. «У такий спосіб влада вже традиційно проігнорувала інтереси 25% етнічних українців та 12% кримських татар, котрі мешкають на півострові»,— заявив представник УНП.
Політик розповів, що «на засіданні постійної комісії Верховної Ради Криму голова Республіканського комітету з інформації Вадим Волченко з гордістю повідомив про виділення його відомству державних коштів на суму 9 млн. 494 тис. 900 грн., значну частину яких планується витратити на формування і просування позитивного іміджу автономії, видавничу діяльність та проведення інформаційних заходів. Витрати на ЗМІ складають 4 млн. 693 тис. грн., де враховані інтереси радіо, телебачення та на видання газети «Крымские известия» — 1 млн. 906 тис. грн., газети «Литературный Крым» — 12,7 тис. грн., журналу «Брега Тавриды» — 40 тис. грн., журналів «Литературный детский мир», «Островок спасения» — 48,3 тис. грн.». При цьому «кошти на розвиток української мови, як державної, місцевим бюджетом не передбачені»,— констатував ФОМУШКІН.