ФОМУШКІН: «За корупційні оборудки навколо бурових вишок слід порушити кримінальні справи»

«Замість ретельного розслідування факту купівлі бурових вишок на 150 млн. доларів дорожче за ринкові ціни, влада нахабно продовжує грабувати громадян через подальшу корупційну закупівлю обладнання для цих платформ», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про прибуття до Криму першої самопідйомної бурової платформи «Петро Годованець».

«Влада активно рекламує себе через ці платформи, обіцяючи з їх допомогою наростити власний видобуток газу та зменшити залежність від Росії, - каже   політик. - Проте відомо, що міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій БОЙКО придбав платформу не в її виробника – норвезької компанії «Norway's Seadrill», а в посередника – британської компанії «Highway Investment Processing», при цьому Україна заплатила понад 400 мільйонів доларів, у той час, як ціна виробника становила 248,5 мільйона доларів».

ФОМУШКІН звертає увагу й на те, що обладнання для обслуговування платформ закупили також у посередників та удвічі дорожче за ринкову ціну, як і два судна, призначені для підвезення працівників до платформи.

«Ситуація, коли все обладнання – вишки, буксири, кораблі – купуються у фірм посередників компаніями-одноденками, дає підстави для порушення кримінальних справ проти пана БОЙКА та його поплічників. Проте спокійна реакція нашого гаранта на таку поведінку підлеглих дає підстави думати, що саме він і кришує цих корупціонерів, тому притягнення до відповідальності махінаторів з міністерства енергетики можливе лише після повалення цієї влади», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим

Читайте також: