КОСТЕНКО: Україна зробила черговий крок для розвитку альтернативної енергетики

 «Вчора парламент зробив черговий крок з розвитку альтернативної енергетики,  яка є однією з складових енергетичної стратегії УНП», -- заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.

За його словами, «внесення парламентом змін до статті 17-1 Закону «Про електроенергетику» дозволить послабити залежність від російського газу, завдяки екологічно чистій електроенергії, виробництво якої держава стимулюватиме пільговим «зеленим тарифом».

За словами КОСТЕНКА, «закон відповідає  зобов’язанням України по Кіотському  протоколу щодо скорочення «парникових»  викидів». Як зазначив лідер УНП,  «новий закон сприятиме масовому  будівництву біогазових комплексів, а також міні-ТЕЦ на сміттєзвалищах та очисних спорудах, дозволятиме розгорнути широкомасштабне виробництво електроенергії та біогазу з рослинних та тваринних відходів». Політик нагадав, що «альтернативна енергетика дозволила б Україні забезпечити власні потреби в енергоресурсах на 20% та значно скоротити споживання дорогого російського газу».

Юрій Костенко

Читайте також: