Луганська УНП теж звертається до Генпрокуратури щодо «кирилівських біл-бордів»

Луганська обласна організація Української народної партії підтримала ініціативу однопартійців з Чернівців щодо «кирилівських біл-бордів». Представників Луганської УНП обурює те, що на організацію візиту очільника РПЦ Кирила як до Чернівців, так і до Луганська були витрачені бюджетні гроші.

«Ми підтримуємо звернення до Генеральної прокуратури та Контрольно-ревізійного управління з вимогою перевірити, на яких підставах і скільки бюджетних коштів було виділено на біл-борди», – зазначають в Луганській УНП.

Партійці нагадали, що «зовсім нещодавно, 14-15 вересня, Луганськ «з любов′ю зустрічав свого Патріарха», про що повідомляли ЗМІ, телебачення та величезна кількість біл-бордів, які, до речі, ще й досі залишаються висіти по всьому Луганську».

«Не маємо нічого проти РПЦ та Кирила як предстоятеля РПЦ, паломників з Росії, але при цьому не можна використовувати і без того обмежені фінансові ресурси України для проведення якихось заходів, пов'язаних з церквою сусідньої держави», – наголошують в Луганській УНП.

Вони переконані, що «неприпустимо фінансувати будівництво церков з державного бюджету, або, як це вже стало традицією на Луганщині, – в примусово-добровільному порядку на будівництво церков Московського патріархату збирати кошти з шахтарів; не можна з державного бюджету фінансувати пишні зустрічі, церемонії, оплачувати дорогі готелі, транспортні витрати тощо», – зазначили партійці.

«Подібні заходи повинні організовуватися церквою і проводитися у церкві», – підсумували партійці.

Нагадаємо, вчора голова Чернівецької УНП Іван АНТОНЮК звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою «відкрити кримінальну справу за фактом появи «кирилівських бордів» в регіонах України, зокрема на Буковині».

УНП, Луганська область

Читайте також: