Працівники Лисичанської ТЕЦ обурені неправдивою заявою БОЙКА - УНП

«Представники Партії регіонів, і навіть керівники міністерств, не перестають дивувати мешканців Луганщини, як, власне, і всієї України. І єдине, в чому їм поки що немає рівних, так це в досконалому володінні мистецтвом брехні», - саме так прокоментували в Луганській УНП заяву міністра палива і енергетики Юрія БОЙКА, яку він зробив під час робочої поїздки до Лисичанська 21 жовтня про те, що нібито співробітникам цього підприємства погасили всю заборгованість по заробітній платі.

«Справа в тому, - пояснюють в обласній УНП, - що на сьогоднішній день кожен з працівників підприємства має десятимісячну заборгованість по заробітній платі!».

«Тому, - додають партійці, - колектив Лисичанської ТЕЦ просить БОЙКА пояснити, на якій підставі він зробив подібну заяву і якою він бачить подальшу долю трудового колективу».

Як зазначається у зверненні, працівники ТЕЦ здивовані заявою міністра БОЙКА, яку він зробив під час робочої поїздки до Лисичанська про те, що співробітникам цього підприємства погасили всю заборгованість по заробітній платі.

«На наше прохання прокоментувати Вашу заяву пан виконуючий обов'язки директора Талдонов дослівно сказав: «Міністр сказав - з нього і питайте», - йдеться у зверненні.

«Хотілося б знати, чим будуть обігріватися в цей опалювальний сезон мешканці мікрорайонів, прилеглих до споруджуваних модульним котельним, якщо після урочистого відкриття котельні по вул. Червона, на якому Ви були присутні, вона була, вже без зайвої помпи, благополучно відключена», - додали працівники ТЕЦ у своєму зверненні.

Довідка. 21 жовтня 2011, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій БОЙКО в рамках робочого візиту до Луганської області відкрив у Лисичанську модульну котельню, створену за рахунок коштів НАК «Нафтогаз Україна».

 

УНП

Читайте також: