Привітання голови УНП Юрія Костенка з Новим роком та Різдвом Христовим! ВІДЕО

Привітання голови УНП Юрія Костенка з Новим роком та Різдвом Христовим! ВІДЕО

Україна вступає в 2022 рік. Рік нових очікувань, нових випробувань української державності.

Перш за все я хочу привітати українців, які починали торувати великий український шлях – членів Української народної партії. Партії, яка свої витоки бере із славнозвісного Народного Руху України за перебудову, що відродив українську державність.

За нашими плечима українська незалежність. Ми були першими, хто дав Україні перспективу демократичного розвитку, розвитку національного, що дає майбутнє кожному українському громадянинові.

Ми стояли у витоків українського законодавства, української Конституції. Сьогодні ми повертаємось у велику політику. Повертаємося для того, щоб дати Україні нову перспективу. Перспективу не просто європейську, а перспективу заможного життя в нашій державі.

Ми пройшли великий шлях. За нами конкретні справи. Сьогодні ми хочемо дати Україні праву альтернативу. Альтернативу, яка об’єднає малих, середніх підприємців в одній політичній силі, що буде віддзеркалювати інтереси українського виробника. Ми знаємо, як це робити. Бо наша програма “Роби українське. Купуй українське” на сьогодні дає у світі прекрасні результати. Ми для цього і повертаємося, щоб, нарешті, Україна отримала класичну європейську правоцентристську партію, що поведе Україну у її національне і заможне майбутнє.

Вступаючи у Новий рік я кожному українцю бажаю віри в Україну. Бажаю миру в душі і добра у кожній українській родині.

Слава Вам і слава Україні!

З Новим роком! З Різдвом Христовим, Україно!

 

Юрій Костенко

Читайте також: