У Сімферополі відразу після встановлення просіла нова плитка

«Нинішня влада, незважаючи на критику, зухвало продовжує споруджувати в Криму об’єкти, які одразу ж  ламаються», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував ситуацію з просіданням плитки на одній з доріжок в Сімферопольському сквері ім. Треньова, що відкрили після реконструкції 1 червня цього року.

ТОВ "Новоград" розпочало реконструкцію парку в жовтні минулого року, проте вже в лютому посадовцям цього підприємства було висунуто обвинувачення  у зловживанні службовим становищем та здійсненні посадової підробки.

"Без будь-якого сорому на очах у ошелешених кримчан ТОВ "Новоград", не маючи відповідної ліцензії все-таки виконало роботи. Проте, напевно, через відсутність донецьких коренів та надмірну нахабність на привласнення державних коштів під час реконструкції скверу імені Треньова прокуратура Центрального району Сімферополя порушила кримінальну справу", - розказав голова Кримської УНП.

За його словами, під час розслідування якої було встановлено, що "керівник підприємства-підрядника незаконно одержав ліцензію на будівельно-господарську діяльність та завищив вартість виконаних робіт на суму понад 370 тисячі гривень. Кримінальна справа спрямована до Центрального районного суду Сімферополя для розгляду по суті. З метою відшкодування збитку, що заподіяний злочином до обвинувачуваного пред'явлений позов і на його майно накладений арешт".

"Але це ТОВ виконала свою головну функцію: поклало плитку таким чином, що вже через декілька тижнів надало можливість ремонтній донецькій фірмі штибу ПП «Строй – Центр 2» грабувати бюджет кримчан для свого ремонту", - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Довідково. Кримська організація Української народної партії раніше привертала увагу громадськості до діяльності фірми «Консоль–строй ЛТД», що пов’язують із головою Верховної ради АРК Володимиром КОНСТАНТИНОВИМ. Коли, ця фірма, вигравши тендер у 75,5 млн. грн. на добудову школи-гімназії №2 в райцентрі Леніного, наприкінці січня урочисто її відкрила, а в березні виявилося, що школа вже розвалюється.

Варто згадати посередницьку діяльність донецького ПП «Строй – Центр 2», що лише за 2011 рік спромоглося викачати з бюджету 249 млн 427 тис. 832 грн На пам’яті у кримчан один з чисельних випадків, коли ця фірма отримала 35 млн 104 тис. грн на капітальний ремонт доріг в Керчі, а через два місяця після його ремонту асфальт на проїжджій частині по вулиці Кірова почав вже розвалюватися.

Читайте також: