Не заганяти військовослужбовців у нові радгоспи вимагає УНП

УНП вимагає зупинити реформування господарської діяльності військових частин, заплановане міністром оборони Дмитром САЛАМАТІНИМ, який «зажене військових у нові «радянські армійські радгоспи». «Разом із запланованим скороченням Збройних сил, це може остаточно підірвати боєздатність української армії та флоту», – переконаний народний депутат, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

Так політик прокоментував плани САЛАМАТІНА додати військовим частинам 78 нових видів господарської діяльності, зокрема, розводити велику рогату худобу, буйволів, домашню птицю; крім випасу свиней, овець і кіз – вирощування ягід, горіхів і «інших фруктів».

«План міністра оборони фактично перекреслює основну стратегічну мету реформування Збройних сил України – переведення їх на повністю професійну основу», – зазначив ДЖОДЖИК. Він переконаний, що «забезпечити Збройні сили України якісними продуктами харчуванням можна за рахунок прозорої тендерної процедури для обрання постачальників, без перетворення військових на свинопасів та збирачів горіхів і ягід».

За словами ДЖОДЖИКА, керівний склад міністерства, схоже, не розглядає Збройні сили як невід’ємну частину гарантії незалежності України. «ЗСУ розглядаються лише як суб’єкт, що володіє територією та інфраструктурою, яку можна освоїти та продати, та трудовими ресурсами військових, яких, замість військової підготовки, можна використовувати для збагачення генералів, міністрів та наближених до них осіб», – підсумував ДЖОДЖИК.

УНП, Новини з областей, Війна

Читайте також: