УНП: Голова Рівненської ОДА порушив закон, зберігаючи таємницю про діяльність в області московського бізнесмена

Голова  Рівненської облдержадміністрації Василь БЕРТАШ досі не надав відповіді  на запит Рівненської  обласної організації  Української народної партії від 1 вересня 2011 року, чим порушив статтю 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», у якій визначено, що розпорядник інформації має надати відповідь не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, тобто не пізніше 6 вересня 2011 року.

У запиті УНП просила підтвердити  чи спростувати відомості про  діяльність російського бізнесмена Миколи ТИМОЩУКА на території Рівненщини, пов’язану з його планами виготовляти  вироби з бурштину на базі Рівненської  бурштинової фабрики державного підприємства «Бурштин України», а в майбутньому – відкрити власне підприємство з переробки українського бурштину.

«Таке грубе порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» з боку голови ОДА Василя БЕРТАША є неприпустимим у контексті його перебування на найвищій посаді в області, - зауважує очільниця Рівненської обласної організації УНП Світлана НІКОЛІНА. - Подібна поведінка державного службовця чітко вказує на його повну безвідповідальність та безпринципність у ставленні до українських законів, а також про зневагу до громадян, яких уже не вважають гідними знати плани влади».

НІКОЛІНА  наголошує, що «ця інформація не є конфіденційною, таємною чи службовою, адже була розповсюджена численними ЗМІ Рівненської області, які повідомляли про те, що ТИМОЩУК, який нажив багатомільйонні статки на торгівлі дорогоцінними каменями, приїхав на запрошення заступника голови Рівненської ОДА Олексія ГУБАНОВА».

«У зв’язку з цим, Рівненська обласна організація УНП надіслала БЕРТАШУ повторний запит, у якому просить таки дати відповідь, що ж зрештою робив у Рівному московський бізнесмен, якого зустрічав та проводжав на поїзд заступник голови ОДА Олексій ГУБАНОВ», - повідомила Світлана НІКОЛІНА.

УНП, Рівненська область

Читайте також: