УНП підтримала миколаївських лісівників, які виступають за відставку корумпованого начальника-регіонала

У Миколаєві, за підтримки обласної організації Української Народної Партії відбувся пікет, у якому взяло участь близько 120 миколаївських лісівників, які вимагали звільнити начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Паламарюка.

З метою організації «антимайдану» на підтримку начальника керівництвом управління були підтягнуті працівники лісгоспів та мисливці, але їх було значно менше – близько 20-30 осіб.

За словами заступника голови УНП, голови Миколаївської обласної організації УНП Олексія Мірошниченка причиною збурення лісівників стало те, що нещодавно начальник управління виступив із вимогою до директорів усіх 9-ти миколаївських лісгоспів зібрати підписи на його підтримку з метою залишитися на посаді.

Обурені цим працівники лісгоспів направили звернення до генерального прокурора України та прокурора Миколаївської області з вимогою розслідувати корупційну діяльність начальника Миколаївського управління лісового та мисливського господарства, із зазначенням низки фактів, які потребують перевірки правоохоронних органів.

Олексій Мірошниченко, у свою чергу відзначив, що представники УНП, які працюють у лісових господарствах, неодноразово скаржилися і на організовані начальником управління корупційні схеми і на політичний тиск, зокрема під час виборчих кампаній, з вимогою голосувати за Партію регіонів під загрозою звільнення з роботи. У зв’язку з цим обласною організацією було прийняте рішення про підтримку вимог миколаївських лісівників. На цей час проти залишення на посаді нинішнього начальника управління налаштовані працівники п’яти миколаївських лісгоспів, у яких працює близько 70% працівників. Лісівники чотирьох інших зайняли очікувальну позицію, оскільки їхні директори підтримують свого начальника.

На думку голови Миколаївської УНП Олексія Мірошниченко, колишня влада культивувала керівників, які перетворювали державні установи у механізми з викачування грошей усіма можливими способами. І оскільки такі керівники, як правило мають досить серйозні організаційні та підприємницькі здібності, найкращим і для них і для Української Держави було б застосування цих якостей у сфері бізнесу на розвиток української економіки. А перебуваючи у державних структурах такі особистості будуть продовжувати свою деструктивну діяльність незважаючи на те, яка ситуація в країні.

"Тому вкрай важливим є те, щоб на заміну таким «червоним директорам» прийшли працівники, які були б готові якісно виконувати свої професійні обов'язки за заробітну плату і не шукати можливостей для додаткових доходів, незалежно від того, будуть вони пов'язані із хабарництвом чи розкраданням бюджетних коштів", - підкреслив Олексій Мірошниченко.

"Чи будуть утримувати колишнього «махрового» регіонала і корупціонера на посаді начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства представник ВО «Свобода» Валерій Черняков, очоливший Державне агентство лісових ресурсів, та керівники області, які представляють БЮТ, - поки ще невідомо.

Але, як говорять миколаївські лісівники і стверджують місцеві ЗМІ, сам начальник уже «про ціну питання домовився», вийшов з фракції Партії регіонів в облраді, і навіть виступив одним із ініціаторів посадки у Миколаївській області «лісу пам’яті Небесної сотні» - підсумував Олексій Мірошниченко.

Миколаївська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: