УНП пропонує започаткувати курси ввічливості для ужгородських маршрутчиків

«Ініціювати проведення інструктажів (курсів) добропорядності для водіїв маршрутних таксі та відсторонити від роботи тих водіїв, що зневажають пасажирів», - запропонували Ужгородському міському голові Віктору Погорєлову представники Закарпатської обласної організації Української народної партії (УНП). У зверненні представники УНП наводять декілька із сотень свідчень пасажирів, невдоволених неякісним обслуговуванням, образами і неповагою з боку водіїв маршрутного транспорту.

Пасажири констатують, що для перевезення і надання відповідних послуг необхідна не тільки відповідна категорія у правах водія, ліцензія і т.д., а й наявність знань щодо морально-етичних норм поведінки водіїв, що перевозять людей.

«Нестриманість водія виявилась й нещодавно, - навівши приклад, каже мешканка Ужгорода, - коли 21 липня  у маршрутному таксі №21 - Газель (номер транспортного засобу не вказано), сіли двоє пенсіонерів. Всупереч невдоволенню та образам водія і що він не буде нікого везти безкоштовно, репліка: «можете йти у міськраду і писати скаргу на мене», пенсіонери все ж поїхали. Коли старенькій парі настав час виходити, шофер зупинився біля калюжі, де було по кісточки води. Прохання інших пасажирів проїхати ще два метри, аби виїхати з болота водій проігнорував та відвернувся. Пенсіонери вийшли через болото... всі пасажири були в шоковому стані від побаченого».

На жаль, подібних випадків безліч і аморальна поведінка притаманна більшості водіїв ужгородських маршруток. «Сьогодні відсутня повага та шанобливе ставлення до людей похилого віку, низький рівень культури, морально-етичних якостей людей. Із цим потрібно боротися», - наголошують у зверненні представники УНП.

Заступник голови Закарпатської обласної організації УНП Микола НЕЧИТАЙЛО зазначив, що «виховати, ввічливого, добропорядного, стриманого водія - одне з завдань запропонованих інструктажів (курсів) добропорядності, які мають бути обов’язковими для кожної людини, яка вирішила здійснювати перевезення пасажирів».

Також, він нагадав ще й те, що «після чергового підняття тарифів (2,00 грн) перевізники зобов’язувалися покращити якість надання послуг. Тому, організація проведення грамотних й цікавих інструктажів - обов’язково дасть позитивний результат і навчить водіїв бути людяними».

 

УНП

Читайте також: