УНП закликала міліцію розслідувати розгін виставки «Стоп цензурі» в Сімферополі

Українська народна партія закликає правоохоронні органи розслідувати факт розгону виставки «Стоп цензури». «Виставка була організована з дотриманням всіх формальностей у приміщенні приватного арт-кафе, тож міська влада не мала законного права її забороняти та конфіскувати експонати», – переконаний голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

«Дії міліції можна трактувати лише як незаконне перешкоджання конституційному праву громадян на мирні акції та об’єднання», – вважає політик. За його словами, кримська влада, в кращих традиціях комунізму, вирішила розігнати виставку, експонатами в якій були докази переслідування журналістів та утисків свободи слова.

ФОМУШКІН зауважив, що «фотокопія рішення сімферопольської адміністрації про заборону виставки «Стоп цензурі» має стати головним експонатом виставки і прикладом того, як місцева влада Севастополя бореться з неугодними журналістами».

Нагадаємо, 21 вересня міська адміністрація Сімферополя розпорядилася згорнути фотовиставку, ініційовану журналістським рухом «Стоп цензурі.

УНП, Новини з областей

Читайте також: