УНП: «Справа пенсіонерки Швидкої – доказ залежності судової влади від Януковича»

«Рішення Апеляційного суду Києва, який визнав правильним засудження пенсіонерки Швидкої до 10 діб адміністративного арешту за пошкодження вінка від ЯНУКОВИЧА – це черговий доказ того, що судова гілка влади України перебуває в повній залежності від політичної волі керівництва держави», – в цьому переконаний заступник голови Української народної партії Володимир ШОВКОШИТНИЙ.

За його словами, «пенсіонера Галина ШВИДКА за свій вчинок, відповідно до українського законодавства, повинна була отримати мінімальне покарання у вигляді штрафу 51 гривня». «Оскільки, суд не мав права винести максимально можливий за статтею хуліганство вирок пенсіонерці, на утриманні якої перебуває ще й син-інвалід, навіть якщо акт хуліганства був 100% доведений», – наголосив ШОВКОШИТНИЙ.

«Пані ШВИДКА своїми діями не могла завдати фінансової шкоди особисто ЯНУКОВИЧУ, а вінок від Президента не є державним символом, як це намагається показати лідер держави», – зауважив представник УНП, додавши, що «навіть факт дрібного хуліганства не був доведений».

Він переконаний, що «таке рішення стало можливим, завдяки реформі судової системи України, коли майже дві третини суддів Вищої ради юстиції, які й контролюють роботу судів, завдячують своїм призначенням особисто Президенту». «Дзвінок вископосадовця сприймається судом вище норми закону та Конституції», – вважає політик.

«Рішення Шевченківського райсуду та столичного Апеляційного суду є особистим зведенням рахунків Президента України, якому не сподобався вчинок української пенсіонерки», – переконаний заступник голови УНП.

Зі свого боку, ШОВКОШИТНИЙ нагадав, «що у будь-якій демократичній державі, якою Янукович її нібито хоче бачити й Україну, у такій ситуацій, Президент подає у суд для захисту честі та гідності, а не на максимум вмикає репресивний апарат».

УНП

Читайте також: