«Відродження Кримської світлиці – перемога всіх українців Криму» – ФОМУШКІН

«Відновлення фінансування єдиної україномовної газети півострова «Кримська Світлиця» – це справжня перемога всіх українців півострова, які боролися за її відродження 2 роки», – переконаний голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН.

За його словами, повернення на посаду головного редактора заслуженого журналіста України, справжнього патріота Віктора КАЧУЛИ дає підстави сподіватися, що «Кримська світлиця» вже за декілька місяців стане однією з найпопулярніших газет Криму.

«В кінці 2009 на початку 2010 року уряд Юлії ТИМОШЕНКО спочатку звільнив з посади редактора КАЧУЛУ, а згодом взагалі припинив фінансування україномовної газети», – розказав ФОМУШКІН. Він переконаний, що «сьогодні головне завдання редакції газети – зберегти незалежну редакційну політику, незважаючи на тиск Міністерства культури України, через яке відбувається фінансування «Кримської Світлиці», та місцевої антиукраїнської кримської влади».

ФОМУШКІН нагадав, що «радник Президента Ганна ГЕРМАН, яка пообіцяла кримським українцям відновити фінансування газети, може спробувати перетворити газету в україномовний рупор центральної влади в Криму, що знищить реноме «Кримської світлиці» як незалежної газети».

«УНП бажає колективу «Кримської світлиці» й далі відстоювати на шпальтах інтереси України та українців Криму, залишаючись острівцем правди та українськості в російськомовному морі кримської преси. У свою чергу, УНП буде відстоювати право колективу на незалежну інформаційну політику та свободу преси в усіх органах влади», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим

Читайте також: