Власність ЧФ РФ має бути продана з аукціону за борги перед Україною

«Кримська організація Української народної партії неодноразово привертала увагу до відвертого ухиляння російської сторони від усіх своїх зобов’язань перед Україною в Криму, тому влада Севастополя має не просити керівництво Чорноморського флоту РФ погасити свою заборгованість, а діяти згідно українського законодавства, - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про борг російського флоту комунальним службам Севастополя, який складає більше 7,5 млн гривень.

Політик розповів, що «за словами начальника управління Севастопольського ЖКГ Олександра Панасюка борг Чорноморського флоту РФ перед міським теплоенерго становить 6,8 млн. грн. , а перед міськводоканалом – 740 тис грн».  «Проте відомо, що російський флот ніколи не виходив з числа боржників. Якщо нинішня влада не спроможна забезпечити безперебійну сплату російською стороною усіх своїх зобов’язань перед Україною, то Севастопольська МДА повинна взяти приклад з київських комунальників та найняти колекторську фірму для «вибивання» боргів Чорноморського флоту Російської Федерації», – заявляє Олег ФОМУШКІН.

Він також наголосив, що «якщо одна сторона не виконує свої контрактні зобов’язання перед іншою, то перша має всі підстави накласти арешт на її рухоме й нерухоме майно». «Севастопольська прокуратура повинна відкрити кримінальну справу та заблокувати рахунки й майно флоту. У разі, якщо борги не будуть погашені, власність російського флоту на території України, після рішення суду, має бути продана з аукціону», - вважає голова Кримської УНП.

«Українська влада має не просити роками в орендаря – Російської Федерації сплатити борги, а стягувати її всіма можливими законними методами», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Новини з областей

Читайте також: