ФОМУШКІН: «Кримські регіонали паплюжать героїчну боротьбу українського народу»

«Дехто з кримських регіоналів, незважаючи на своє українське походження, готовий втоптати в багнюку славу героїв України, що виборювали  нам свободу під час Другої світової війни», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію про розповсюдження регіоналами в бібліотеках Криму книг, що засуджують діяльність ОУН-УПА.

Політик зауважує, що «поширенням на теренах півострова спогадів нащадків колишніх фашистів представники правлячої партії догоджають спецслужбам сусідньої держави, розпалюючи міжнаціональну ворожнечу та дестабілізуючи ситуацію в Криму».

«Як іще пояснити таку вибіркову занепокоєність поважних регіоналів історичними подіями, що розгорталися далеко за межами Криму? - запитує Олег ФОМУШКІН. - Якщо хотілося розповісти про діяльність фашистів, то мабуть, слід було б зосередитися на кримських подіях та згадати 5-ий Сімферопольський козачий ескадрон СС або 721-у бригаду особливого призначення 17-ої армії Вермахту. Така інформація була б цікава кримчанам, про все це написав Вадим МАХНО у своєму «Довіднику» від 2009 року - готова книга, беріть та розповсюджуйте по бібліотеках».

«Справжніми колабораціоністами» голова Кримської УНП назвав тих, хто паплюжить історичну правду про визвольну боротьбу українського народу.

Крим

Читайте також: