Кримська влада продовжує наступ на неугодні ЗМІ

«Корумпована кримська влада продовжує активний наступ на ЗМІ, що намагаються критикувати її та висвітлювати протизаконні дії», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував заяву редактора і членів редколегії сімферопольської газети «Районна правда» про тиск з боку місцевої влади.

Журналісти, зокрема, нарікають, що їх не пускають на сесії, виганяють із засідань, складають адміністративні протоколи на кореспондентів, тиснуть на громадських дописувачів та на членів їхніх родин. Співробітники видання, що поширюється на Сімферопольський та Бахчисарайський райони, не бачать підстав для такого ставлення місцевої  влади до газети, адже вона висвітлює як негативні, так і позитивні факти і не ставить за мету ганьбити владу.

Голова кримської УНП відзначив серйозні проблеми зі свободою слова на півострові, нагадуючи, що в червні керівництво ДТРК «Крим» зняло з телеефіру випуск новин «Хаберлер» кримськотатарської редакції каналу через відсутність у ньому інформації про Президента ЯНУКОВИЧА, а в липні така ж доля спіткала україномовну радіопрограму «Два кольори» через повідомлення про заборонену акцію кримської громадськості на захист української мови.

«Тому лише заміна влади зможе врятувати свободу слова та вільні засоби масової інформації в нашій країні», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим

Читайте також: