Під тиском мітингувальників, які 15 лютого під стінами Дніпропетровського міськвиконкому вимагали перейменувати вулиці, названі на честь організаторів голодомору Постишева, Чубаря і Косіора, у міській раді погодилися внести це питання на сесію, що відбудеться 29 лютого. Про це повідомили в обласній організації Української народної партії, яка взяла участь у мітингу.